Şehirler arası ulaşım 

Cnktur olarak bu sıkıntılı günlerimizde siz degerli müşterilerimizin yakınlarınıza ulaşa bilmesi için yapılan bir uygulamadır.

Transfer öncesi 20 yaş altı ve 65 yaş üstü için ulaşım belgesini sizin almanız gerekmekte.20 yaş üstü ve 65 yaş altı için ise biz sizin yerinize gerekli belgeleri alabiliyoruz.Gideceginiz noktada her hangi bir hikamet ihtiyacınız yoktur. Yolculuk boyunca maskeniz takılı olmak zorunda dır. Araçalarımız Ulaştırma bakanlığına iletilen yolcu listesi ile ulaşımınızı saglamaktadır.Diger şehirler için fiyat alınız fiyatın uygun olabilmesi için 5 kişi taşıma kapasitemiz oldugunu unutmayın.

İzmir - İstanbul kişi başı 250 tl saat 10,00 da kalkar esenler garajında son bulur.(pazartesi ,çarşamba,cuma)

 İstanbul - İzmir kişi başı 250 tl saat 22,00 da kalkar.İzmir merkez de araç 20 tl karşılıgı şehşir merkezinde evlere bırakılır (pazartesi,çarşamba ,cuma) 

İzmir - Ankara kişi başı 300 tl  garajı başlangıç ve bitiş noktasıdır. (pazartesi, çarşamba ,cuma)bu ulaşımları gerçekleştirmek için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Kesislikle yolda 2 kez durmaya izin verilmekte ve yol boyunca hiçbir il ,ilçe veya köyde durma yapma şansımız yoktur. Seferler direk yapılmak zorunda .Bagaj sınırlandırmamız bulunmakta .Araçlarımız hertransferden önce tek tek dezenfekte edilmektedir. Sizin sağlıgınız için maskelerinizi almayı unutmayınız.Her hangi bir sağlik sorununuz var ise bildiriniz.Kusura bakmayın ama grip bile olsanız ulaşımınızı sağlayamamaktayız.Çocuklar için ebveny lerinin yanlarında olmaları şarttır.

İzmir transfer için: https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

Bodrum transfer için: https://www.cnktur.com/bodrum-transfer

Araçlarda kesinlikle ateş ölçümü yapılır siz sayın müşterilerimiz ateşiniz var ise lütfen transferinizi başka bir zamana erteleyiniz.Biz sizin ve diğer yolcularımızın sağlını düşünerek ateşiniz var ise araçlarımıza alamıyacağımızı üzülerek bildiririz.Her hangi bir mecburiyetiniz yok ise kesinlikle yolculuk yapmanızı tavsiye etmemekteyiz.Bu ulaşım şekli yalnız mecburi olan vatandaşlar için hazırlanmıştır.Aciliyeti olan başka vatandaşların hakkını almayalım.

Rezervasyonlar için 24 saat iletişime geçebilirsiniz 5 kişi iseniz yada 5 kişilik ücreti öderim derseniz araç sizin istedeginiz bir saatte yola çıkabilir.Doluluk oronanı için lütfen arayınız.

Bizimle ulaşımınızı sagladıgınız için teşekkür ederiz.Güvenli,Konorlu ve ekonomik ulaşım  www.cnktur.com