Korona vaka takip programı

Korona vaka takip programı yeni bir uygulama.Bu korona vaka takip programı ile etrafınızda bulunan korona virüs yakalanmış ve tedavi alına alınmış insanların size nekadar yakında olduğunu ve eger karantina da ise yerini terk etmiş olduğunu görebileceksiniz. Bu program ile karantina da bulunan kişi karantina bölgesinden çıkar ise direk telefonuna bir mesaj geliyor bu bir uyarı mesajı. Bu mesaj  size geri yerine dönmez ise yasal tebbirlere maruz kalacağıdır. Uygulamanın öbür yanı ise siz karşıdan gelen kişinin korona virüs vakası olup olmadığını görme şansı yaratıyor. Sizde eger bunu fark ederseniz yönünüzü değiştirebilirsiniz böylece korona virüsle karşı karşıya denk gelmenizi önleme şansı yaratır.

Korona vakası olmamak yani korona virüsüne yakalanmamak için sosyal mesafeyi korumak ve özellikle imkan var ise kendini izole etmen gerekmektedir. Korona virüs yakalandıysanız belirtileri ateş ve boğazda kuruluk ve tahriş oluyor.İleri vakalarda ise nefes darlığı belirtisi ile devam ediyor. hemen tedaviye başlanmaz ise vaka ağırlaşıyor ve solunum cihazına bağlanmak zorunda kalıyor. Daha bir ilaç bulunamadığı için tedavi tam olarak yapılamıyor. Erken başlamak size avantaj sağlıyor tedavi sürecinde. Bu hastalığa en iyi c vitamini geldiği söylen sede daha kanıtlanmamış. Vicud direnci yüksek insanlar daha kolay atlatıyor. Yaklaşık 14 gün ile 21 gün arası iyileşiyorsunuz. Bu hastalık genelde 60 yaş üstü genelde riskli gözükmekte. O yüzden Türkiye de 60 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlandı. Umarız ki herkez önerilen bu sosyal mesafeyi korur ve kendini izole eder.

Biz CNKTUR olarak korona virü vaka sayılarının gözükmeye başladığı zamandan itibaren bütün transfer araçlarımız her seyahetinden önce dezenfecte edilmektedir. Bu süreç yaklaşık 1 saat sürmekte. Bu yüzden transfer rezervasyonlarınızı 2 saat önce yapmanız gerekmektedir. Biz izmir havalimanı transfer ve bodrum transfer hizmetlerini siz değerli müşterilerimize güvenli konforlu ve ekonomik bir ulaşım hizmeti sunmaktayız. Bütün araçlarımız mersedes dir ve bütün kapat larımız bütün gerekli sertifika ve yetki belgelerine sahiptir. Araçlarımız transferleri boyunca sizden başka kimseyi taşıyamazlar. Yalnızca araçlarımız transferiniz boyunca size hizmet eder. Sizde gerçekleştirilen transferiniz boyunca koltuk siğortası kapsanına dahil olarak ulaşımınızı gerçekleştirirsiniz. Bu siğort sizi kaza halinde bütün sağlık masraflarını garanti altına alır. Bizim ile sayahet ettiğiniz için teşekkür ederiz.

UYGULAMA İÇİN : https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

EVİNDE KAL TÜRKİYE

korona vaka takip programı,vaka takip programı korona,korona takip programı