Konya vaka sayısı

Konya corona vaka sayısı diye baktığımızda ilimiz korona vaka sayısı olarak birçok şehir den daha az gözükmektedir. Konya vaka sayısı düşmesi için lütfen sosyal mesafe yi korumak gerekmekte ve lütfen kendinizi izole etmenizi rica ediyoruz. Konya gibi sanayinin gelişmiş olduğu şehrimizde yaraların daha hızlı sarılabileceğini tahmin etmekteyiz.Konya korona vaka sayısı azalması için evinde kal demek istiyoruz.

Korona virüsü tanısı çok zor anlaşılan bir hastalık çünkü kendimizi grip geçiriyor sana biliriz .Hastalığın ilk belirtisi kuru öksürük ve eklem ağrıları. Daha sonraki süreçte ise gırtlak ağrısı bu saffada hemen bir tıb merkezine yada 112 yi arayarak yardım talep etmek gerekiyor. Bu arada mümkün oldğu kadar ev sakinlerinden uzak durmak gerekiyor. Evde hemen maskenizi takmanızı lazım.

Korona virüsü tedavisinde ilk başlangıç ise size destekliyici ilaçlar veriliyor.Aynı zamanda oksijen takviyesi yapılıyor çünkü bu hastalık hızlı bir biçimde akcigerlere saldırıyor. Burada en önemli unsur vicut direnciniz çünkü bu korona virüsüne karşı daha bir ilaç bulunamadı. Şuanda bir çok denemeler yapılıyor ama hala bir sonuş yok.Biz kendimizi çok iyi korumak zorundayız.Yoksa çok sıkıntılı bir sürece giricez.Vefat edenlerin çoğu 60 yaş üstü çünkü vicut dirençleri çok düşük o yüzden de dayanamıyor organları.

Biz cnktur olarak siz değerli müşterilerimizin izmir havalimanı transfer ve bodrum havalimanı transfer hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Bu süreç içinde bütün araçlarımız tek tek dezenfekte ediliyor bunun için 2 saat önce rezervasyon yapılması gerekmekte.Bize rezervasyon yaptıktan sonra son model vip araçlarımızla gelip sizi bulunduğunuz noktadan alıp istediğiniz lokasyona konforlu,güvenli ve ekonomik bir biçimde transferinizi sağlamaktayız.

cnktur bodrum transfer olarak evinde kal diyoruz

destekleriniz için link tıklayın

bodrum transfer:https://www.cnktur.com/bodrum-transfer

izmir havalimanı transfer:https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

konya vaka sayısı.korona vaka sayısı konya,coronqa vaka sayısı konya

EVİNDE KAL