İzmir Havalimanı Alaçatı Vip Transfer

CNKTUR merkez olarak Bodrumda kurulmuş olup; kısa sürede İzmir Şubesini açan Ülke ekonomisine katkıda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincin de, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi hedef edinmiş turizm yolcu taşıma sektöründe hizmet vermektedir.

CNKTUR olarak yurtiçinden veya yurtdışından İZMİR ADNAN MENDERES HAVAALANI (ADB) ve MUĞLA BODRUM MİLAS HAVALALANI (BJV) gelen müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenli 7/24 VİP transfer sağlayabilmek; müşterilerimize Mercedes Vito 9+1(şöför) yolcu kapasiteli, deneyimli ve tüm belgelerle sahip kaptanlar ile çift klimalı araçlar ile yolcu sigortası kapsamında havaalanında karşılama board u ile karşılanıp yer hosteslerimiz tarafından araçlara kadar refakat edilerek transferlerini gerçekleştirmektedir. Yönetim ekibi olarak; müşterilerimize havaalanından-otel, otel den – havaalanı, otel-şehir içi transferleri dışında Bodrum ve İzmir’de yer alan kültürel ve tarihi yerleri ziyaret etmelerini, tekne turları ve dünyaca ünlü gece kulüplerinde rezervasyonlarını sağlamaktayız. Sağlık sekter ünde birçok firma ile yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirleri Otellere ve de Sağlık kuruluşlarına rahat ve güvenli biçimde ulaşımlarını sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

 

İzmir Havalimanı Alaçatı Vip Transfer

cnktur.com İzmir Havalimanı Alaçatı Vip Transfer hizmetiyle siz değerli konuklarına noktadan noktaya ekonomik ve konforlu ulaşım seçenekleri sunar. Hizmet portföyümüzde yer alan Alaçatı havaalanı transfer,  Alaçatı özel şoförlü araç kiralama,  Alaçatı vip transfer ve  Alaçatı vip araç kiralama operasyonlarımız yanı sıra,  Alaçatı transfer hizmetimiz ile de siz değerli konuklarımızı farklı taşıma kapasitelerine sahip binek, minibüs, vip araç ve otobüslerimizle 1 kişiden 54 kişiyekadar bireysel ya da toplu özel seyahat seçeneklerimizle güvenli ulaşımınız daha konforlu, kolay ve eğlenceli hale geliyor.

İzmir Havalimanı Alaçatı Vip Transfer hizmetlerimizi talep eden misafirlerimizi  Alaçatı Havalimanı iç ve dış hatlar gelen yolcu terminallerinde isimleri yazılı olan boarlar ile karşılıyor ve istedikleri lokasyona güvenli ve konforlu araçlarımız ileen ekonomik biçimde götürmekteyiz. İzmir Havalimanı Alaçatı Vip Transfer hizmetlerimizi sadece Hava alanlarından diğer şehirlere değil  aynı zamanda Alaçatı şehir içi vip ulaşım ihtiyaçlarınızda da kullanabilirsiniz.

Alaçatı en uygun Havalimanı Transfer,Alaçatı Havalimanı Transfer fiyatları, AlaçatıHavalimanı Transfer.İzmir havalimanı alaçatı vip transfer,

İzmir Havalimanı Alaçatı Vip Transfer  Güvenli, kaliteli, konforlu ulaşım tüm Alaçatı bölgesinde, güvenli seyahatler sunar.