EV DEN EVE ULAŞIM 

Cnktur olarak bu günlerde siz degerli müşterilerimizin İstanbul ve Ankara dan İzmir ve Bodruma sorunsuz ulaşımızı saglamaktayız. Mercedes Vito ve sprinter araçlarımız ile sizleri bulunduğunuz nokadan alıp İzmir çeşme ve Muğla Bodrum yönüne bütün ulaşım izin (UETS)belgeleriniz ve yol siğortanız bizim tarafımızdan  sağlamaktadır.Sizin yalnızca arayıp rezervasyonunuzu yapmanız yeterli olacaktır.Biz aynı gün sizin izinlerinizi alıp sizin transferinizi gerçekleştirecegiz.Araçlarımız sizin transferiniz de izin belgelerini yolda kolluk kuvvete ibraz edecektir.Kesinlikle kimlik kartınız ,yanınızda bir çocuk var ise ve ailesi yanında yoksa aileden izin belğesi şarttır.

Araçlarımız covid 19 yönetmeliğinden dolayı yalnızca 4 kişi taşıyabilmektedir.Transferiniz gerçekleşmeden önce aracımız detaylı bir dezenfekte işleminden geçmektedir. İstanbul izmir transfer süremiz 7 saat sürmekte ve istanbul bodrum transfer süremiz ise 9 saat 30 dakika sürmektedir.Araçlarımız yolda yalnızca ulaştırma bakanlığının müsade ettiği noktalarda durabilmektedir.

Transferiniz den önce sağlıklı olduğunuz dan emin olun ve araçlarımıza maskesiz binmenizin imkansız olduğunu unuttmamanızı rica ederiz.Araçlar kişi baş 2 valiz alma kapasitesine sahiptir, daha fazla valiziniz var ise lütfen rezervasyon sırasında bildiriniz.Eger ki evcil hayvanınız var ise arka bölümde özel kutularında nakilleri sağlanabilmekte.Evcil hayvanınızın kimliği yanınızda olması gerekmektedir. Evcil hayvanınızın kesinlikle 12 saat önceden aç bırakmanız yolculuğu sırasında rahatsızlanmasını önleyeceğini unutmayınız.

Rezervasyonunuzu erken yapmanız bu yoğun dönemde sizin ulaşımınızı sağlamamızda kolaylık sağlıyacağını unutmamalıyız.

Lütfen ateşiniz var ise ,bulantı,kusma ,eklem ağrısı vede nefes darlığı gibi belirtiler gösteriyor iseniz bir sağlık kurumundan destek almanızı rica ederiz.

https://www.cnktur.com/

İzmir transfer : https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

Bodrum transfer: https://www.cnktur.com/bodrum-transfer

    EVİNDE KAL TÜRKİYE