Ilıca Hotel olarak "Uzun yıllara dayanan tecrübemizin ışığında, yeniliklere açık, modern bir anlayışla konuklarımıza 365 gün hizmet ve maksimum konaklama konforu sağlamaktır

Ilıca Hotel Spa ve Thermal Resort, Çeşme'ye 4 km, Alaçatı'ya 5 km, İzmir'e 75 km, Adnan Menderes Havalimanı'na 85 km mesafededir.

Otelimiz, konforunuzu ön planda tutarak dekore edilmiş odaları, SPA ve Thermal merkezi, termal ve thalasso havuzları ile tatil boyunca yalnızca sizin değil, çocuklarınızın da mutluluğuna ev sahipliği yapacaktır. Küçük misafirlerimiz için Mini Club ve Aqua Toy City, bir tatilden daha fazlasını yaşatmayı vaat etmektedir.

Ilıca Hotel SPA veThermal Resort, son teknoloji ile donatılmış, şık ve konforlu toplantı salonları ile iş dünyasının da beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.otel konu ve hizmetleri olarak çok başarılı.Yemek servisi ve kalitesi çok yüksek .Bununla birlikte fiyatlarıda biraz yüksek.Kalitenin getirdigi farktan dolayı ödedigimiz ücret rahatsız etmiyor,İzmir havalimanı transfer hizmetiyle birlikte tatilinize rahat ve huzurla başlıyorsunuz.

İzmir Havaalanı Transfer olarak ege bölgesinde yoğun olarak çalışmaktayız. Adnan Mnderes airport Kusadasi Transfers hizmetini yanı sıra Çeşme Transfer hizmetini de vermekteyiz. Kuşadası Transfer ise İzmir havalimanına yakın olması sayesinde çok hızlı ve konforlu sağlanmaktadır. Bodrum Transfer de İzmir havalimanından 2:30 saat sürmektedir. Didim Transfer  İzmir havaalanına uzak olmasına rağmen yoğun noktalarımızdan bir tanesidir. Marmaris Transfer Dalaman havalimanına yakındır. Menemen Transfer sanayinin en yoğun olduğu bölgedir. Manisa transfer bölgedeki sanayi kuruluşlarının en yoğun yerdir.İzmir airport transfers ,Bodrdum transfers,airport kusadasi transfers.

Ilıca Hotel SPA &Thermal Resort Transfer & Ulaşım İçin

www.cnktur.com iletişim için 05415783535