HİLTON TÜRKBÜKÜ RESORT

Hilton Bodrum Göltürkbükü Resort Spa Bodrum, Göltürkbükü bölgesinde bulunmaktadır. 400000 m2 alanda kurulmuş olan Hilton Bodrum göltürkbükü Resort Spa otel ultra herşey dahil konsepti ile misafirlerine hizmet vermektedir.Bodrum transfer hilton oteline mesafesi 20 dakikadır.

Hilton Bodrum Göltürkbükü Resort Spa denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 170 m uzunluğundaki sahilinde denizin tadını çıkartabilirsiniz. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tesis 4 adet ala carte restaurant, 4 adet açık restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.

4 adet açık yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için banana, deniz bisikleti, jetski, kano, katamaran, sörf, yelkenli faaliyetleri vardır. Tatiliniz süresince dalgıçlık okulu, sörf gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Bilardo oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, market  hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel havaalanına 45 km, Türkbükü'ye 5 km, Bodrum'a 22 km uzaklıktadır.

Milas havalimanı bodrum transfer,bodrum transfers,kusadası transfers,kusadası airport transfers.

Hilton  Türkbükü  Transfer & Ulaşım İçin

www.cnktur.com iletişim için 05415783535