Grand Yazıcı Otel

Bu şık ve modern otel Bodrum Kalesi'ne 4 km, Halikarnas Mozolesi'ne 2,8 km mesafededir.Bodrum transfer araçları ile havalimanına 45 dakiaka bodrum merkeze ise 10 dakika mesafededir.

Ahşap zemin döşemeli, aydınlık ve zarif odalarda ücretsiz Wi-Fi, düz ekran TV ve balkon bulunur. Süitler ayrı oturma/yemek odasına, 2 yatak odalı üst sınıf odalar şömineye sahiptir. 3 katlı villada ise özel kapalı ve açık havuzlar bulunur. Otelin  konumu muhtemelen en güzel noktalardan biri. Otele bodrum transfer ile rahat ulaşıla bilinir.Otel de bulunan restprantlar muhteşem,yemekler çok başarılı zaten otelin kapısınsdan girdiginiz anda tesisin nekadar başarılı oldugunu fark ediceksiniz.

Samimi ortama sahip ferah restoranda sunulan açık büfe kahvaltı ücretsizdir. Teraslı restoran, sonsuzluk havuzu dahil açık ve kapalı havuzlar ile spa bulunur. Bodrum havaalanı transfer firması grand yazıcı otele ile ilgili hiçbir kötü referans almamıştır.

milas havalimanı bodrum transfer,izmir havalimanı transfer,bodrum transfers.

 

Grand Yazıcı Otel Transfer & Ulaşım İçin

İZMİR TRANSFER, çeşme transfer, Alaçatı transfercnkturbodrum transfer,kuşadası transfer,Bodrum cheap tyransfer,Bodrum transfer tavsiye,Bodrum havaliman transfer tavsiye.menderes airport transfer,adnan menderes transfer,Çeşme transfer airport transfer.çeşme transfer.çeşme transfer online,Çeşme Vip Transfer Firmaları,Kuşadası Airport Transfers,Kuşadası Transfer OnlineKuşadası Vip Transfer Firmaları,Kuşadası Havalimanı Transfer,Urla Airport Transfers ,Urla Transfer,Urla Transfer Online,Urla Vip Transfer Firmaları,Urla Havalimanı Transfer,Seferisar Airport Transfers,Seferisar Transfer,Seferisar Transfer Online,Seferisar Vip Transfer Firmaları,Seferisar Havalimanı Transfer,Foça Airport Transfers ,Foça Transfer,Foça Transfer Online,Foça Vip Transfer Firmaları,Foça Havalimanı Transfer,Ekonomik Bodrum Transfer,Fethiye Airport Transfers,Fethiye Transfer,fetiye transfer online,Fethiye Vip Transfer Firmaları,Marmaris Havalimanı Transfer,Adnan Menderes Airport Transfers,Adnan Menderes Havalimanı Transfer ,Çeşme Havalimanı Transfer,Milas Airport Transfers,Milas Havalimanı Transfer,Didim Airport Transfers,Didim Transfer,Didim havaalanı Transfer,Alaçatı Airport Transfers ,Bodrum shuttle,Çeşme Shuttle