Gaziantep vaka sayısı

Gaziantep korona virüs vaka sayısı sorulduğunda nüfusa bakarak değerlendirmek çok kolay olmuyor. Gaziantep dışardan çok göç alan bir şehrimiz ve korona virüs vaka sayısı sosyal mesafeyi koruma ve izole olmakla ilgili olarak çoğalıp yayğınlığına sebep olucak. Corona virüsü vakaları Devletimizin internet sayfasından her dakika inceleyebilirsiniz. Eger bir korona virüsü belirtisi gösteriyor iseniz lütfen maskenizi takın ve 112 acil yardımı arıyarak konuyu iletin.Kendinizi iyi hissediyorsanız bir özel araca binip maskenizi takarak en yakın sağlık kuruluşuna gitmenizi tavsiye ediyoruz. Lütfen hiç bir yakınınızla temasa geçmeyim ve son günlerde kimler ile temasa geçtiyseniz yetkiliyere bildirin .Lütfen Gaziantep de korona virüsü hastası yakınınızı görmeye ve yaklaşmaya çalışmayınız sizde korona virüsünü kapabilir ve birlikte yaşadığınız yakınlarınıza bulaştırabilirsiniz.Genelde bu korona virüsü ne yakalanmış insanlar uzun bir tedavi süresi geçirmemekte tedavi ilk olarak kuru öksürük ve ateş başladıktan sonra başlıyor. Günler geçtikçe agırlaşan bir seyire sahip .Cigerlerde oluşturduğu tahribat yüzünden vücudumuz tepki veriyor verdiği tepki ilk olarak yogun ateş sonra nefes darlığı.Tedavideki en baş unsur kendi vicut direncimiz.Vicudumuzun savunma mekanizması nekadar güçlü ise hastalığı okadar hafif atlatır ama vicut direncimiz düşük ise kesinlikle solunum yetmezliği yaşar ve bunu aşmak için solunum destek makinesine bağlanması gerekir. Solunum makinesine bağlı iken tabiki bazı destek ilaçları verilmekte bunlar genelde vicut metabolizmasını güçlendirecek ilaçlar ve hiv virüsü tedavisinde kullanılmış ilaçlar kullanılmakta. Tedavi genellikte başarılı oluyor ve hasta 21 gün içinde taburcu oluyor.Taburcu olan korona virüs vakalarında genellikle bir leke kalmıyor ama bu daha net değil çünkü vakaların yaşanmaları kısa zaman içinde oldu.

Biz cnktur olarak siz degerli müşterilerimizi korona bulaşma riski olmadan izmir havalimanı transfer ve bodrum transfer hizmeti vermekteyiz.Bütün araçlarımız bodrum transfer hizmetinden önce ilaçlanıp sizlere gönderilmektedir.Bütün araç kaptanlarımızda maske ve dezenfectan bulunmaktadır.İzmir transfer hizmeti gerçekleştirirken de aynı titizlige dikkat etmekteyiz.Bizmle iletişime geçerek her hanği bir noktada istediğniz yere vip transfer hizmeti vermekten gurur duyarız.

Bütün araçlarımız son model vito lardır.Lütfen iki saat önce rezervasyon yapınız .Böylece araçlarımız size hazır bir biçimde gelsin.Güvenli, konforlu ve ekonomik bir transfer için bizi seçin.

Sağlıklı kalmanız dileklerimizle cnktur izmir transfer.

Destekleriniz için :https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

gaziantep korona vaka sayısı,korona vaka sayısı gaziantep,corona sayısı gaziantep

EVİNDE KAL TÜRKİYE