İzmir havalimanı transfer olarak araç alımlarımızda dikkat ettigimiz unsurlar veözellikleri sizle paylaşmak istedik.Türkiyede son dönemlerde yükselen faiz oranları nedeniyle araç satışları gerilemiş gözükmekte.Taşıt kredi oranlarını takip etmek için günlük olarak her bankanın sayfasından konturol etmek lazım. Yalnızca faiz oranları degil aynı zamanda alınan masraf bedellerinin de önemli oldugunu unutmamanız lazım.Genelde bankalar kredi faizini düşük gösterip sizi kaskoyu kendinden yaptırmaya zorlar yada size koska bizden olursa daha düşük oran verirler bunlar hep hesap işidir. Kesinlikle bir den fazla kurumdan teklif almak gerekir ki gerçekçi bir karşılaştırma yapabilesiniz.

Ticari araçlarda taşıt kredilerinde  bilhassa daha düşük oranlı kampanyalarla karşılaşılabilinir.Bunlarda şirketinizin kredi puanına göre farklılıklar gösterebilmekte.

Araç alacagınız firmadan sıfır araçlarda daha önce aynı marka aracı kullandıysanız filo indirimi talep edin, bazen firmar bu filo indirimini size kullandırmaktadır.

Bütün araçlarımız kredi koşulları incelenerek alınmış olmakta .Bu araçlarla bodrum transfer ve Adnan menderes airport kusadası transfers hizmetlerini gerçeleştiriyoruz.

CNKTUR Transfer & Ulaşım İçin

www.cnktur.com iletişim için 05415783535