Duja Bodrum By La Blanche Bodrum

Duja Bodrum By La Blanche Bodrum, Torba bölgesinde bulunmaktadır. Duja Bodrum By La Blanche denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesis çocukların da konforunu düşünmekte olup, bebek bakımı hizmeti sunmaktadır.Bodrum transfer araçlarıyala transfer süresi 30 dakikadır.Otelden bodrum merkeze 20 dakika sürmektedir.
Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Otelin kendine ait iskelesi vardır. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Arzu ederseniz tesis içerisinde bilardo ve de farklı oyunlar  oynayabilirsiniz. 87010 m2 alanda kurulmuş olan Duja Bodrum By La Blanche otel ultra herşey dahil konsepti ile misafirlerine hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant ve kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Tatiliniz süresince dalgıçlık okulu gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.Milas havalimanı bodrum transfer süresi 30 dakikadır.

Otel Milas Havaalanı'na 20 km, Bodrum'a 11 km uzaklıktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, fotoğrafçı, kuaför, market hizmetlerini kullanabilirsiniz.

bodrum airport transfers,izmir havalimanı transfer,kuşadası transfer,izmir adnan menderes airport kusadasi transfers.

 

Duja Bodrum By La Blanche Transfer & Ulaşım İçin

www.cnktur.com iletişim için 05415783535