Dalaman Airport Transfers

Dalaman Airport Transfers merkez olarak Bodrumda kurulmuş olup; kısa sürede Dalaman Şubesini açan Ülke ekonomisine katkıda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincin de, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi hedef edinmiş turizm yolcu taşıma sektöründe hizmet vermektedir.

CNKTUR olarak yurtiçinden veya yurtdışından DALAMAN HAVAALANI  ve MUĞLA BODRUM MİLAS HAVALALANI (BJV) gelen müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenli 7/24 VİP transfer sağlayabilmek; müşterilerimize Mercedes Vito 9+1(şöför) yolcu kapasiteli, deneyimli ve tüm belgelerle sahip kaptanlar ile çift klimalı araçlar ile yolcu sigortası kapsamında havaalanında karşılama board u ile karşılanıp yer hosteslerimiz tarafından araçlara kadar refakat edilerek transferlerini gerçekleştirmektedir. Yönetim ekibi olarak; müşterilerimize havaalanından-otel, otel den – havaalanı, otel-şehir içi transferleri dışında Dalaman, Bodrum ve İzmir’de yer alan kültürel ve tarihi yerleri ziyaret etmelerini, tekne turları ve dünyaca ünlü gece kulüplerinde rezervasyonlarını sağlamaktayız. Sağlık sekter ünde birçok firma ile yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirleri Otellere ve de Sağlık kuruluşlarına rahat ve güvenli biçimde ulaşımlarını sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

 
Dalaman Airport Transfers Firması - CNKTUR

Dalaman Airport Transfers hizmetiyle siz değerli konuklarına noktadan noktaya ekonomik ve konforlu ulaşım seçenekleri sunar. Hizmet portföyümüzde yer alan Dalaman havaalanı transfer,  Dalaman özel şoförlü araç kiralama, Fetiye vip transfer ve  Marmaris vip araç kiralama operasyonlarımız yanı sıra,  Marmaris transfer hizmetimiz ile de siz değerli konuklarımızı farklı taşıma kapasitelerine sahip binek, minibüs, vip araç ve otobüslerimizle 1 kişiden 54 kişiyekadar bireysel ya da toplu özel seyahat seçeneklerimizle güvenli ulaşımınız daha konforlu, kolay ve eğlenceli hale geliyor.

Dalaman Airport Transfers hizmetlerimizi talep eden misafirlerimizi Dalaman Havalimanı iç ve dış hatlar gelen yolcu terminallerinde isimleri yazılı olan boarlar ile karşılıyor ve istedikleri lokasyona güvenli ve konforlu araçlarımız ileen ekonomik biçimde götürmekteyiz.Dailaman Airport Transfers hizmetlerimizi sadece Hava alanlarından diğer şehirlere değil  aynı zamanda Marmaris şehir içi vip ulaşım ihtiyaçlarınızda da kullanabilirsiniz.

Dalaman en uygun Airport Transfers,Dalaman Airport Transfers fiyatları, Dalaman Airport Transfers,

DalamanAirport Transfers  Güvenli, kaliteli, konforlu ulaşım tüm Dalaman bölgesinde, güvenli seyahatler sunar.