Club Armonia

Bodrum transfer fitmasının en gözde otellerinden biri club armonia. Club Armonia Bodrum Evleri, Muğla’nın Bodrum ilçesi, Turgutreis beldesi, Kadıkalesi mevkiinde yer almaktadır. Bodrum transfer vip araçlarıyla 50 dakka sürer139.000 m² arazi üzerine inşa edilmiş 3 sosyal tesis ile tamamı deniz manzaralı 220 apart daireden oluşmaktadır. Tesisimiz iki açık yüzme havuzu, özel plaj ve iskelesi, anfi tiyatrosu, a’la carte, balık, fast food restoranları, cafe bar, kondisyon salonu ve spor alanlarıyla 1993 yılından bu yana üye ve misafirlerine hizmet vermektedir.

Uluslararası değişim sistemleri Resort Condominium International ile Interval International üyesi olan tesisimiz 4000’e yaklaşan üye ailesi ile devre mülk ve devre tatil sektöründe Türkiye’nin en önde gelen tesislerindendir. Bodrum havaalanı transfer yolcularının en beğendiği otellerden dir.Bodrum milas havalimanına 55 dakika mesafede olan bir tesis.

Adnan menderes airport kusadsı transfers,milas airport bodrum transfers,bodrum transfers.

Club Armonia Transfer & Ulaşım İçin

İZMİR TRANSFER, çeşme transfer, Alaçatı transfercnkturbodrum transfer,kuşadası transfer,Bodrum cheap tyransfer,Bodrum transfer tavsiye,Bodrum havaliman transfer tavsiye.menderes airport transfer,adnan menderes transfer,Çeşme transfer airport transfer.çeşme transfer.çeşme transfer online,Çeşme Vip Transfer Firmaları,Kuşadası Airport Transfers,Kuşadası Transfer OnlineKuşadası Vip Transfer Firmaları,Kuşadası Havalimanı Transfer,Urla Airport Transfers ,Urla Transfer,Urla Transfer Online,Urla Vip Transfer Firmaları,Urla Havalimanı Transfer,Seferisar Airport Transfers,Seferisar Transfer,Seferisar Transfer Online,Seferisar Vip Transfer Firmaları,Seferisar Havalimanı Transfer,Foça Airport Transfers ,Foça Transfer,Foça Transfer Online,Foça Vip Transfer Firmaları,Foça Havalimanı Transfer,Ekonomik Bodrum Transfer,Fethiye Airport Transfers,Fethiye Transfer,fetiye transfer online,Fethiye Vip Transfer Firmaları,Marmaris Havalimanı Transfer,Adnan Menderes Airport Transfers,Adnan Menderes Havalimanı Transfer ,Çeşme Havalimanı Transfer,Milas Airport Transfers,Milas Havalimanı Transfer,Didim Airport Transfers,Didim Transfer,Didim havaalanı Transfer,Alaçatı Airport Transfers ,Bodrum shuttle,Çeşme Shuttle