Çeşme Shuttle

Çeşme shuttle hizmeti siz degerli müşterilerimizin güvenli, konforlu ve ekonomik transfer hizmeti sağlamak için cnktur tarafından kurulmuş bulunmaktadır. Araçlarımız Mercedes vito ve sprinter olmaktadır. Bütün araçlarımız Sağlık Bakanlığın şartlarına uygun biçimde ilaçlanarak dezenfekte edilmektedir.

Araçlarımız her iki saatte bir kalmaktadır veya araç daha erken dolar ise çeşme shuttle ve alaçatı shuttle hizmeti saatini beklemeden gerçekleştirmektedir. İzmir havalimanın da çok bekleme yapmamanız için lütfen rezervasyonunuzu yapınız böylece zaman kaybetmeden güvenli ve konforlu bir seyehat gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşme shuttle olarak rezervasyon sırasında uçuş kodunuz, yolcu isim ve soy isminiz birde kaç adet valiziniz olduğunu bildirmenizi rica ediyoruz. Böylece gereksiz sıkışıklıklar oluşmasını ve yolcumuzun huzurunun kaçmasını önleriz. Çeşme shuttle çok kullanışlı ve ekonomik bir ulaşım biçimdir. Havalimanından çeşme shuttle hizmetini aldıktan sonra dönüş için araç içindeki kaptanımıza yada rezervasyon merkezindeki danışmanımıza dönüş rezervasyonunuzu bildirmenizi rica ederiz. Çeşme shuttle hizmetinin yanı sıra Alaçatı shuttle hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Firmamız çeşme shuttle dışında çeşme vip transfer hizmeti de vermektedir .Egerki çeşme shuttle kullanmak istez ve kendinize özel bir araçla çeşme transfer işlemini gerçekleştirmek ister iseniz vit çeşme transfer diye rezervasyon yapabilir ve bu hizmetimizi 7/24 kullana bilirsiniz.

Çeşme vip transfer ve çeşme shuttle CNKTUR güvencesinde 2015 yılında başlamış ve bugüne kadar birçok müşterimize kusursuz hizmet vermiştir. Siz degerli müşterilerimizin tavsiye ve fikirleri firmamız için çok degerlidir. Lütfen gördüğünüz her hangi bir eksiklik veya hatayı firmamıza bildirmenizi rica ediyoruz. Böylece firrmamız sizlere daha iyi hizmet vermesi için sizlerle birlikte çalışmaya devam edecektir.

İzmir Transfer için:https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

Çeşme Transfer için:https://www.cnktur.com/cesme-transfer

Bodrum Transfer için:https://www.cnktur.com/bodrum-transfer