Cape Bodrum Beach Resort

Cape Bodrum Beach Resort Bodrum transfer in hizmet verdigi otellerden en özelidir,Otel Gündoğan bölgesinde bulunmaktadır. 12020 m2 alanda kurulmuş olan Cape Bodrum Beach Resort otel oda kahvaltı konsepti ile misafirlerine hizmet vermektedir. Cape Bodrum Beach Resort denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir.

Otelin kendine ait özel iskelesi vardır. Tesisin kendine ait  kum plajı dikkati çekmektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurant da yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Tatiliniz süresince bisiklet gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan masaj salonundan faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, kuaför hizmetlerini kullanabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel Milas Havaalanı'na 48 km, Yalıkavak'a 8 km, Bodrum'a 19 km, Türkbükü'ye 9 km uzaklıktadır.

Havalimanı Kuşadası transfer, İzmir havalimanı Karşıyaka transfer,İzmir Havalimanı Didim transfer noktalarıyla size hizmet vermektedir. İzmir  transfers, Bodrum transfers, Çeşme transfers, Alaçatı transfers, İzmir airport Kuşadası transfers, İzmir airport Didim transfers and İzmir airport transfers.

Cape Bodrum Beach Resort Transfer & Ulaşım İçin

www.cnktur.com iletişim için 05415783535