CACTUS MIRAGE HOTEL

Bodrum Transfer firmamız olarak Yarım adada, birçok doğal güzellik ve Ege yaşam biçimi keşfine açıkarılacak bir otel.  En tanınmış beldelerden biri  Yarımadanın kuzey batısında yer alan tarihte süngercileriyle bilinen Yalıkavak’tır. Yel değirmenleri,  plajları, çok gözde marinası, balık restoranları, Perşembe günleri kurulan pazarı ile Yalikavak çok özel bir yerleşim ve tatil yeridir.Bunaların hepsine bodrum transferle ulaşabilirsiniz.

Cactus Hotels Gruba ait Club Mirage Otel Yalıkavak’ın en güzel koylarından biri olan Tilkicik koyunda deniz kenarında yer alır.  Fotoğraflarda da göreceğiniz gibi nefis bir bahçede yer alan, 145 konforlu odası ile Bodrum yapıları sadeliğinde ancak eksiksiz hizmet sunan otelimiz, size, su sporları yapma, güneşlenme  imkanı sunarken eğlence ve hareket arayanları da  memnun edecek imkanlar sunar. Otelin animasyonu ve hemen 245 metre yakınında açılan Pirates of the Cactus isimli Aquapark, otelimiz bünyesi dahilindedir.  25 dakikalık yürüyüş veya hemen otelin önünden binebileceğiniz dolmuşlar ile Yalıkavak Merkez’in, eski taş evleriyle nefis manzaraya sahip Sandima köyünün,  Geriş köyünün, Yalıkavak Pazarının keyfini çıkarabilir, veya 19 km mesafede bulunan Bodrum Merkezini keşfedebilirsiniz. Bunun için bodrum transfer firmasını kullanabilirsiniz.

Milas airport transfers,bodrum transfers,bodrum vip transfers,Adnan Menderes Airport Kusadasi Transfers,İzmir çeşme transfer.

CACTUS MIRAGE HOTEL Transfer & Ulaşım İçin

www.cnktur.com iletişim için 05415783535