Bodrum Havalimanı Shuttle

CNKTUR merkez olarak Bodrum da kurulmuş olup; kısa sürede İzmir Şubesini açan Ülke ekonomisine katkıda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincin de, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi hedef edinmiş turizm yolcu taşıma sektöründe hizmet vermektedir.

CNKTUR olarak yurtiçinden veya yurtdışından İZMİR ADNAN MENDERES HAVAALANI  , MUĞLA BODRUM MİLAS HAVAALANI ve DALAMAN HAVAALANI na gelen müşterilerimize yeni shuttle hizmetini kaliteli, konforlu ve güvenli 7/24 VİP transfer sağlayabilmek; müşterilerimize Mercedes Vito 9+1(şöför) ve Mercedes Sprinter 14+1 yolcu kapasiteli, deneyimli ve tüm belgelerle sahip kaptanlar ile çift klimalı araçlar  yolcu sigortası kapsamında havaalanında karşılama board u ile karşılanıp yer hosteslerimiz tarafından araçlara kadar refakat edilerek transferlerini gerçekleştirmektedir. Yönetim ekibimiz olarak; müşterilerimize havaalanından-otel, otel den – havaalanı, otel-şehir içi transferlerinin dışında Bodrum ve İzmir’de yer alan kültürel ve tarihi yerleri ziyaret etmelerini, tekne turları , dünyaca ünlü gece kulüplerinden ve restorantlarında rezervasyonlarını sağlamaktayız. Sağlık sekter ünde birçok firma ile yurt içinden ve yurt dışından gelen tedavi maksatlı misafirleri Otellere , Sağlık kuruluşlarına ve de evlerinize rahat , güvenli  ve konforlu biçimde ulaşımlarını sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini ,güvenliğini ve konforunu ön planda tutmaktayız.

BODRUM SHUTTLE

Bodrum shuttle yada araç paylaşımı dediğimiz uygulamayı başlatmış bulunmaktayız. Bu hizmet cnktur tarafından bodrum shuttle daha ekonomik ulaşımı saglamak için organize edilmiştir. Bodrum transfer hizmetini paylaşım yaparak Bodrum havalimanı başlangıç bodrum merkez, Gümbet, Bitez, Ortakent, Yahşi, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Gölköy ve Türkbükü güzergah belirlenmiştir. Rezervasyonu yaptıgınızda programa alınırsınız. Bodrum shuttle  günde 3 sefer olmak kaydıyla havalimanından başlar ve eviniz yada otelinizde son bulur.Bu seneki yaşanan korona salgını sebebiyle araçlarımıza sizleri koruma amaçlı az yolcu alarak hem sizleri hemde bizleri koruma hedefindeyiz.Araçlarımızın hepsi her seferden önce ilaçlanır ve dezenfekte edilir.

Bodrum Shuttle ücretleri kişi başı 50 tl ile başlamaktadır. Araçlarımızın hepsi mersedes dir. Bodrum şartlarına uygun olarak klima sistemleri organize edilmiştir. Yolculuğunuzda kişi başı 1 adet valiz alma hakkınız bulunmaktadır daha fazla valiziniz var ise lütfen rezervasyon sırasında belirtmenizi rica ederiz.

bodrum transfer https://www.cnktur.com/bodrum-transfer

İzmir transfer için : https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer

CNKTUR Anasayfa: https://www.cnktur.com/

                                                bodrum shuttle,shuttle bodrum,bodrum havalimanı shuttle,bodrym havaalanı shuttle