Antalya korona vaka sayısı

Antalya vaka sayısı denildiğinde merkez olarak Türkiyede ki ençok turist ağırlıyan bir Dünya harikası bir şehrimiz. Korona vaka sayı Antalya da çok gözükme sebebi ise çok fazla yabancı turist bulundurması olmalı.Antalya korona virüs vaka sayısı nı düşürmek için sosyal mesafesyi korumak ve kendimiz izole etmemiz gerekmektedir. Hep beraber kurallara uyalın ve korona virüs vakası antalya da azaltalım.

Korona virüs yayılımı çok hızlı ve anlaşılamayan bir biçimde saldırgan olarak adlandırılıyor.Korona virüsü çok değişik şekillerde ve  yayılımcı bir mantığa sahip.Çogu insanlar bunun çabuk geçiceğini düşünsede tama tersi bütün halka bulaşmaya başladı.Bunu önlemek için sosyal mesafenin korunması ilk şart olarak gözükmeke sonraki seçenek ise kendimizi izole edmektir. Hastalığın belirtileri çok karışık çünkü kendimizi nezle sanabiliyoruz ve habersizce bu hastalığa yakalanıp hasta oluyoruz.Çoğumuz bunu hafif belirtilerle geçiriyoruz yada hiç hissetmeden yok olup gidiyor.

Korona virüsü nün ana belirtileri yüksek ateş ve kuru öksürük. Sonra ise bogozda bir ağrı , koku ve tad kaybı.Bu süreç hissedildiğinde hemen bir sağlık kuruluşu ile temasa geçmek gerekiyor çünkü bundan sonraki saffa hastanede takib altında tedaviyi gerektiriyor.Korona virüsü akciğerlere saldırıyor ve solunum yetmezliğine sebep veriyor.

Biz cnktur olarak sizlere izmir havalimanı transfer ve bodrum transfer hizmetleri veriyoruz. Bu salgın boyunca bütün araçlarımız korona virüs önlemek için her  bir araç 2 saat önce dezenfekte ediliyor.Güvenli, konforlu ve ekonomik transfer için bizi arayınız.

destekleriniz ve fikirleriniz için :https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

antalya korona vaka sayısı,antalya vaka sayısı,vaka sayısı antalya,corona vaka sayısı antalya

EVİNDE KAL