Alya Beach Hotel

 Bodrum Transfer bodrum yarımadasının en güzel koylarından Türkbükü mevkiinde olup denize sıfır ve 11 odalı seçkin bir tesistir. Otelin tüm misafirleri rahat, konforlu, ve lüksü yaşayabilecekleri kendilerini evlerinde hissedebilecekleri konseptte dizayn edilmiş. Türkbükü’nün cam mavisi denizine sıfır olarak kurulmuş olan Alya Beach Hotel, ister konaklayabilir isterseniz günü birlik olarak gelip iskele ve kumsal plajımızda denize girip lezzetli yemeklerin pişirildiği restaurantından yararlanabilirsiniz. Modern tasarımı ve dizaynı ile konaklamanız süresince keyif alacağınız odalarımızda ihtiyacınız olan her hizmete ulaşabileceksiniz.

Bodrum Havaalanı transferi ve çevre gezileri için araç temini yapılmaktadır. Türkbükü Türkiye’nin son yıllardaki en popüler restaurantların ve dinlence mekanlarının buluştuğu yerdir. Bir çok ünlüyü görebileceğiniz  bu güzel göltürkbükü ne  özgü hediyelik dükkanlarda keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Alya Beach Hotel, Yalıkavak Marinaya 14 km, Torba Plajına 13 km, Bodrum şehir merkezine 21 km, Bodrum Milas Havalimanı transfer için 44 km mesafededir.

milas airport bodrum transfers,bodrum transfers, bodrum transfer vip ve bodrum transfer online hizmetlerimiz

 

Alya Beach Hotel Transfer & Ulaşım İçin

İZMİR TRANSFER, çeşme transfer, Alaçatı transfercnkturbodrum transfer,kuşadası transfer,Bodrum cheap tyransfer,Bodrum transfer tavsiye,Bodrum havaliman transfer tavsiye.menderes airport transfer,adnan menderes transfer,Çeşme transfer airport transfer.çeşme transfer.çeşme transfer online,Çeşme Vip Transfer Firmaları,Kuşadası Airport Transfers,Kuşadası Transfer OnlineKuşadası Vip Transfer Firmaları,Kuşadası Havalimanı Transfer,Urla Airport Transfers ,Urla Transfer,Urla Transfer Online,Urla Vip Transfer Firmaları,Urla Havalimanı Transfer,Seferisar Airport Transfers,Seferisar Transfer,Seferisar Transfer Online,Seferisar Vip Transfer Firmaları,Seferisar Havalimanı Transfer,Foça Airport Transfers ,Foça Transfer,Foça Transfer Online,Foça Vip Transfer Firmaları,Foça Havalimanı Transfer,Ekonomik Bodrum Transfer,Fethiye Airport Transfers,Fethiye Transfer,fetiye transfer online,Fethiye Vip Transfer Firmaları,Marmaris Havalimanı Transfer,Adnan Menderes Airport Transfers,Adnan Menderes Havalimanı Transfer ,Çeşme Havalimanı Transfer,Milas Airport Transfers,Milas Havalimanı Transfer,Didim Airport Transfers,Didim Transfer,Didim havaalanı Transfer,Alaçatı Airport Transfers ,Bodrum shuttle,Çeşme Shuttler-