Adana korona virüs vaka sayısı

Adana vaka sayısı diye baktığımızda gerçekci bir rakam görememekteyiz çünkü Adana korona virüsü vaka larının çogu bunu hissetmeden geçirmekte.Biz cnktur izmir havalimanı transfer olarak siz Adana lı vatandaşlarımızın sosyal mesafelerini koruyup kendilerini izole etmelerinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Adana da ülkemizin en güzel şehirlerinden bir ve bu şehirde yaşıyan yaşını almış büyüklerimizin sağlığı için EVİNDE KAL diyoruz.

Korona virüs vaka larının ana belirtileri sırasıyla şöyledir.ilk olarak bogazda kuruluk akabinde kuru öksürük ve de ateş başlıyor. Bunu hissetiğimiz zaman hemen 112 yi arayıp bildirmemiz gerekiyor.Kendinizde korona virüsü var olarak düşünüyorsanız aile yakınlarında uzak durmanız, maske takıp yetkililer gelene kadar kendinizi izole etmeniz gerekiyor.Hastalığın seyiri ise biraz daha farklı boğaz ağrısı ,ateş,kuru öksürü derken bu korona virüsü akcigerlere inerse solunum yetmezliği başlıyor.Tedavi si ise daha bulunamadı .İlaç olarak vitamin destegi ve vicut direncini artıracak ve bağışıklık sisteminize destrek verecek takviyeler ile başlanıyor.İleri vakalarda oksijen veriliyor.Sıkıntı bundan sonra başlıyor. Bu destekle kendi bedenimizin korona virüsü ile girmiş olduğu savaşı kazanması için beklememiz gerekmekte.Genelde vefat edenlerin yaş ortalaması 65 yaş üstü olduğu yada kronik bir hastalıga sahip oldukları gözükmekte.

Biz cnktur bodrum transfer ve izmir havalimanı transfer olarak siz değerli halkımızın şehir içi dahili veya havalimanından otel yada evlerinize ,güvenli,konforlu vede hızlı transferlerinizi sağlıyoruz. Rezevasyonlarınızı iki saat önce yapmanız gerekiyor çünkü araçlarımız dezenfekte süresi yaklaşık 1 saay sürmektedir.Dezenfekte edilen aracın yaklaşık 15dakika boş biçimde bekleyip sizi aracı havalandırdıktan sonra alması gerekmektedir.Araçlarımızın hepsi vito dur ve tam teşekküllü olarak hazılanmış bütün konforunuz düşünülmüştür. Aracımız sizin bildirdiğiniz noktadan sizi alır ve konforlu bir biçimde gitmek istediğiniz yere sizi ulaştırır.Araç bu süre boyunca yalnızca size ait dir başka yolcu alınmaz.Bütün yolcularımız ferdi olarak siğortalanarak sehayete çıkılır.Bu siğortaya yolcu sigortası adı verilmektedir.Sizleri bir noktadan başka noktaya güvenli ve konfolu götürmek bizim ana görevimizdir.Bütün araç kullanan kaptanlarımız senelerin verdiği deneyi ve gerekli görülen bütün sürüş teknikleri ve ilk yardım kurslarına gitmiş bulunmakta.Kaptanlarımız src yetki belgeleri ve pisikoteknik belgelerine sahip dir.

Vaka sayıs için tıklayın https://www.cnktur.com/izmir-havalimani-transfer-

adana vaka sayısı,korona virüs vaka sayısı adana,corona vaka sayısı adana

EVİNDE KAL